EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Mart 2009 Pazar

ASEF ''YALNIZ GİTME'''YALNIZ GİTME' isimli albümü ile müzik dünyasına merhaba diyen ASEF iddialı. ASEF kulağa hitap ettiği gibi göze de hitap edeceğini söyleyip şarkılarının dillere dolanacağını belirtiyor. Çocukluğundan bu yana müzik ile uğraşan ve birçok yerde şarkı söyleyen ASEF, "Müzik benim yaşamam biçimim. Nefes alma nedenim. Müzik olmadan ben asla bir şey yapamam. Tabii işimiz kulağa hitap ettiği gibi göze de hitap ediyor. Sesim dünyanın en güzel sesi dahi olsa fiziğim kötü olursa hiç iş yapamam. Kimsenin dikkatini çekemem. Ses güzelliği kadar fizikte çok önemli. Ve ben kendime ve fiziğime çok güveniyorum. Bence bu iş ile uğraşan herkesin kendisine dikkat etmesi gerekiyor" dedi. 2004'de 'Bir Yıldız Doğuyor' isimli program da yıldızı parlayan Asef, “Şarkı söylemek hayatımın güzelliklerinden” diyor. 10 şarkının yer aldığı albümde Sezen Aksu'nun orkestarısyla çalışan Asef, kendisini çok şanslı sayıyor. Albümde kendisine ait, “Yarışmacım” isimli bestesine de yer veren Asef, şarkı söylemenin yanı sıra besteci kimliği ile de söz ettireceğini belirtiyor. .
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe