EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

5 Şubat 2009 Perşembe

Nazan Öncel, yeni albümü Hatırına Sustum'un plağını çıkartıyor


LP olarak hazırlanan "Hatırına Sustum" kolleksiyonerler için özel imzalı olarak çıkartılacak. Sanatçının baskısının tamamlanmak üzere olan Long Play'i Şubat ayında Avrupa Müzik tarafından müzik sevenleriyle buluşturulacak. Nazan Öncel'in bu konudaki yorumu şöyle: Yeni yıl arifesinde Çukurcuma'ya çok sevdiğim bir dostumun ziyaretine gidiyordum, eli boş gitmek istemedim, Sıraselviler de bir çiçekçiye girdim plak dinliyorlardı; siz neden plak çıkarmıyorsunuz sizin plağınızı dinlemeyi çok isteriz dediklerinde 'söz veriyorum bu defa çıkartacağım' dedim. Kaç albümdür niyetleniyor, bir türlü fırsat bulamıyordum. Demek ki söz vermem gerekiyormuş..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe