EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Şubat 2009 Pazartesi

MURAT BOZ : ''ŞANS''O her yeni çalışmasında müzik sektöründeki yerini daha da sağlamlaştırıp, zirveye emin adımlarla ilerliyor. Sesi ve fiziği ile farkını koymayı başaran MURAT BOZ , yepyeni albümü “ŞANS” ile bomba etkisi yaratmaya hazırlanıyor... Ahmet Çelenk prodüktörlüğünde yapılan albümün çıkış parçası ''PARA YOK'', bir Ersay Üner bestesi. Para Yok'un aranjesi Mustafa Ceceli tarafından yapıldı. İçerisinde birçok hit şarkının olduğu bu albümde, birbirinden yetenekli müzisyenler var : Mustafa Ceceli, Soner Sarıkabadayı, Ersay Üner, Suat Aydoğan, Fettah Can, Sinan Ceceli, Mert Ali İçelli ... Murat Boz'un 14 şarkıdan oluşan bu yepyeni albümündeki en büyük sürpriz, kendisine ait 4 bestesinin olması. Çıktığı andan itibaren ses getiren Uçurum single'ı da bu albümde yer alırken, Soner Sarıkabadayı ve Ersay Üner ile gerçekleştirilen ve herkesi şaşırtacak 2 düet şarkı da var.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. seni ciok seviyorum deyimeyecegim
  malesef evet sarkilarin guzel kendin yakisiklisin ama su ukala ve de yuksekten atma tavirlarin var ya beni olduruyor hele bide bazi popcular hakinda yaptigin bazi yorumlar cok kituydu ama seni bitaz tanimama yardim etti.
  sohret hav agetirir sen havalisin ama galiba o hafanin altinda bi sifir var.

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe