EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

20 Şubat 2009 Cuma

MÜGE ZEREN ''FIKIR FIKIR''
Müge Zeren üç yıl aradan sonra Rec by Saatchi etiketiyle çıkaracağı yepyeni albümünü müzikseverlerle paylaşmaya hazırlanıyor. Mart aynının başında tüm müzik marketlerde yerini alacak olan “Fıkır Fıkır” isimli albümde ikisi remix olmak üzere toplam on şarkı yer alıyor.
“Fıkır Fıkır” da yer alan yedi şarkının sözü ve bestesi Müge Zeren imzası taşıyor. Albümde bulunan ballad’lardan bir tanesinin sözü ve bestesi de müzik piyasasında çalışmalarını sıkça duyacağımız Osman Taşdaş’ a ait. Sekiz şarkının düzenlemeleri ise aynı zamanda albümün müzik direktörlüğünü yapan Reha Falay’ a ait. Ayrıca çıkış parçası olan “Fıkır Fıkır” ‘ a ayrı bir renk katan düzenlemesiyle Ercan Saatçi de bu albümde yer alıyor. “Fıkır Fıkır” ın prodüktörü ise İnci Razaki. Albüm kayıtlarında yer alan müzisyenlerden bazıları Erdinç Şenyaylar, Göksun Çavdar, Yaşar Akpençe, Şenyaylar Yaylı Grubu, Reha Falay, Tevfik Kulak, Hasan Gözetlik, Özcan Şenyaylar, Erdoğan Şenyaylar, Yılmaz Şenyaylar, Ahmet Darıcı, Muhittin Darıcı, Onur Nar, Nider Norberto Santiesteban Pupo, Serkan Bağkesen….Vokallerde ise Aylin Vatankoş Şenyaylar, Banu Kunt, Reha Falay, Etnik vokallerde ise Xiomara Contrera Arjona ve Ufuk Yıldırım “Fıkır Fıkır” a katkıda bulunanlar.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe