EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Şubat 2009 Pazartesi

HAYAT MÜZİK PLATFORMU 3 YAŞINDA !!! 3. YILIMIZDA DA YANIMIZDA OLAN TÜM SANATÇI ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜRLER..

ALEX:Hayat muzık olmazsa ınanın bayat olurdu hayat.. Bunu yaşatmak ıçın destek veren ve kalbını koyan herkese saygı duymak gerek anlaşmak ve paylaşmak gerek basarılı ve heyecanlı bır yıl dılerım..
Barlas:Hayat Müzik; yüksek pozitif enerjisi ve demokratik vizyonu ile müzik dünyamızın neredeyse yok olmaya yüz tutmuş heyecanına yeniden can veriyor....Bu tekelleşme ortamında değişik tarz duruş ve zihniyetteki müzik oluşum,proje ve sanatçılarına olan samimi ve motive edici yaklaşımı için HAYAT MÜZİK'E tebrikler ve başarılarının yükselerek devam etmesi dileği ile yaşınız kutlu olsun!Bendeniz: Hayat Müzik Platformu 3 yıldır müzik alanında; araştırma ,gündem ve gerçek değerler adına güzel bir takipteydi..En önemlisi samimi ve içten olduklarına inanıyorum..Bu ruhla devam ettikleri müddetçe de başarı kaçınılmazdır zaten..Nice 3 yıllara diyelim o zaman,başarılarınızın devamı dileğimle…Sevgilerimle: )

Bertuğ CEMİL : Müzik benim hayatım ... ve"Hayat Müzik" Evet:) Mutlu Yıllar...


Betül DEMİR: Hayat Müzik adı üstünde:)müzik dünyasındaki bütün gelişmeleri takip için ben hep Hayat Müzik’teyim;Ahmet Erten ve bütün ekibinin 3.yılını kutluyorum müzikte daha güzel haberler için daha nice nice güzel yıllara:)


Cem ÖZKAN: HAYAT MÜZİK'İ bizlere sunan herkese teşekkürler ve yayın hayatında nice yıllar diliyorum..


Deniz ARCAK: Hayırlar ve uğurlarla nice nice seneler senelere dilerim…


Ebru ELVER : Hayat Müzik,tüm müzisyenlerin ve yorumcuların kendilerini anlatabildikleri ve dinleyicilerine ulaşabildikleri bir platform.Bu fırsatı bizlere sunduğunuz için teşekkürler . Sevgilerimle..
Ege ÇUBUKÇU: Bizim gibi hayatları müzik olanların, 'hayatmuzik'in bütün müdavimlerinin 3. yılı kutlu olsun, daha nicelerine, sevgiler!


Ertuğ ERGİN: Hayat Müzik ..Müziğe sanata sanatçıya hayat veren bir harika oluşum..Çalışıp didinen ve bu piyasada bir şeyler başarmak isteyen müzisyenlerin yanında bir karşılık beklemeden duran sömürmeden yozlaşmadan başarıyla yola devam eden ! siz hayat müzik...İyi ki varsınız..Müzisyenleri bırakmayın kafaya bir şey takmayın...İnşallah 300 sene sonra da torunlarımızın torunları böyle muhabbet eder...Nice senelere..Sevgiler hayat müzikteki tüm arkadaşlara..


Gece Yolcuları/Edis İLHAN: Hayat Müzik okuyucularına sevgilerimizi sunuyoruz..Bizi de Hayat Müzik'ten takip edebilirler..Yayın hayatınızda nice güzel haber ve röportajlara...
GÜNCE KORAL: Müzik dünyasının en objektif haber platformlarından biri olduğunu düşündüğüm Hayat Müzik'in 3. yılını kutlarım.


Murat EVGİN : 3 yıldır kalitesi, tutarlı ve istikrarlı yayınıyla "hayatı müzik olan" sanatçıları sizlere tanıtmaya çalışan "Hayat Müzik"e ve Ahmet Erten'e teşekkür ediyorum.Her şeyin giderek sığlaştığı bu garip müzik piyasasında kaliteli müziğe yer ayırıyorsunuz,tebrikler.Nice yıllara Hayat Müzik !


Müge BARUTÇU : 3 yıldır sürekli gelişen, doğru soruları doğru yer ve zamanda soran ve doğru yanıtları kesintisiz olarak okurlarına ulaştıran, sıkılmadan takip edebildiğim ve hatta ilk röportajını benimle yaptığı büyük mutluluk duyduğum 'Hayat Müzik',, sen çok yaşa! Sevgiyle…
Sibel Tüzün: Doğum gününüz kutlu olsun o zaman:)Hayat Müziğe upuzun, sağlıklı bir hayat dilerim,


Tolga FUTACI: Müziğin gerçekten değer gördüğü bir oluşumun üçüncü yaşında beraber olmak çok güzel..Umarım,daha ice üç senelere gider bu yol..Zaten tadını çıkartacağımız şey de ,varılan yerden ziyade,yolun kendisi değil mi?


Yonca LODİ :HAYAT MÜZİK'e yayın hayatında nice güzel yıllar diliyorum.Müzik varoldukça biz de olacağız ve biz oldukça iyi müzik dinleyenlerine ulaşacak..Mutlu Yıllar !Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe