EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Şubat 2009 Cuma

HAYAT MÜZİK ''ETKİNLİK''TOLGA FUTACI 17 SUBAT SALI GECESI YEPYENI BIR PROJE ILE NARDIS JAZZCLUB'TA

Program : Tolga Futacı -In Blue

Tarih : 17.02.2009

Saat : 21:30-00:30

Detay : Tolga Futacı (vo), Kerem Türkaydın (g), Osman Alkan (b), Ediz Hafızoğlu (d), Cem Dinler (k).

Ortaokul yıllarında Türk Müziği dersleri alarak müziğe başlayan Tolga Futacı önce bir süre kanun daha sonra da ud çaldı. Üniversite yıllarında Akademi İstanbula devam eden Futacı burada gitar, solfej ve müzik teorisi dersleri aldı. Çeşitli popüler isimlerin arkasında ud ve gitar çaldı. 2007 yılında söz müzikleri kendine ait olan Cennet Bahçesi isimli albümü yayınlandı. Bu projede Tolga Futacı, hem kendi parçalarına hem de popüler olmuş eski-yeni Türkçe şarkılara jazzy bir anlayış ile yer verecek. Birbirinden değerli müzisyenlerin katılımıyla gerçekleşecek proje sizlere keyifli bir gece yaşatacak.

Giriş: 25 YTL, Öğrenci: 15 YTL
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe