EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Şubat 2009 Salı

Cem Adrian Konserleri Başlıyor


Cem Adrian müzik kariyerinin 4. stüdyo albümü 'Emir' i 2008 Aralık'ta yayınladı. Albüm videoları 'Bir Melek Ölürken' ve 'Yollardayım' müzik kanallarında en çok izlenen videolar arasında. 'Disko Kralı', 'Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda', 'Toprak Sergen ile İkilem' gibi programlarda gerçekleştirdiği canlı performansları ile yine büyük ilgi gören Cem Adrian 'Emir' albümü için Şubat ayında konserlerine devam ediyor. 7 Şubat Sui Restaurant / Bursa, 19 Şubat Ghetto / İstanbul, 21 Şubat MKM /Muğla, 27 Şubat Ooze Venue / İzmir'de dinleyicileri ile buluşacak. Müzikmarketlerdeki satış grafiği büyük başarı gösteren 'Emir' den şarkıların yanı sıra müzik eleştirmenlerince 2008 in en iyi 10 albümü arasında yer alan 'Essentials / Seçkiler' den de çalışmalar Cem Adrian sevenleri bekliyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe