EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Şubat 2009 Pazartesi

BÜLENT AY'DAN ALBÜM HABERİGenç şarkıcı Bülent Ay, şubat sonunda çıkaracağı "Sarı Çiçeğim" albümünün heyecanını yaşıyor. Sarı Çiçeğim'e üç farklı düzenleme yapan Bülent Ay "Bu farklı şarkı ve soundla artık sıradanlaşan bildik kalıpları kıracağım" diyor. 'Sarı Çiçeğim' şarkısıyla internet üzerinden kendinden söz ettiren Bülent Ay, simdilerde cok heyecanlı. Ay, albümüne güvendiğini belirterek, "büyük bir azimle startı verdik" diyor.Almanya´da yasayan Ay , alman basininin da dikkatini üzerine cekerek müzigimizi en iyi sekilde tanitiyor. Şarkıcı albümünde Selim Çaldıran,Özgür Buldum,Mete Akın,Candar Köker gibi isimlerle çalıştı..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe