EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

9 Şubat 2009 Pazartesi

Bendeniz'den Yeni Albüm...


Türk pop müziğinin başarılı temsilcilerinden Bendeniz yepyeni albümünün çalışmalarını tamamlamak üzere..Önümüzdeki ay içinde müzik marketlerde olmasını planladığı albümünde yine kendi şarkılarına yer veren sanatçı,her zaman olduğu gibi yürekten bir albümün geldiğinin müjdesini verdi..12 şarkının yer aldığı prodüksiyonda yine alışagelinmiş, klasikleşecek Bendeniz slowlarının yanında ritmik şarkılar da repertuarda dikkat çekiyor...Bendeniz , enerjisine çok güvendiğini ifade ettiği kariyerinin 11. albümünün son aşamalarını tamamlamak üzere..Stüdyoda geçen uzun ve heyecanlı dönemin nihayete ermesi ile birlikte müzikseverler sanatçının yepyeni albümüne önümüzde ay içinde kavuşmuş olacaklar..
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe