EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Ocak 2009 Perşembe

ÖZDEMİR ERDOĞAN'DAN GÜLŞENE ÖVGÜLER


50 yıldır müzik dünyasına emek vermiş usta besteci ve sanatçı Özdemir Erdoğan, müzik dünyasıyla ilgili fikirlerini paylaştı.“Eurovision’a bu zamana kadar iyi şarkılar ve şarkıcılar da katıldı kötü şarkılar ve kötü şarkıcılar da... Fakat müzik bilmek başka, müzik üretmek bambaşka bir şeydir” derken müzik üreten bestecilerden Sezen Aksu'yu hem çok sevdiğini hem de yaptığı besteleri çok kıskandığını belirtti.Yeni ve genç nesilden de Gülşen’in bestelerini çok beğendiğini dile getiren usta müzisyen, Gülşen’in fıkır fıkır, ufacık tefecik ama çok da başarılı bir besteci olduğunu, özellikle yapmış olduğu son bestelerini çok beğendiğini ifade etti. Başarılı ve güzel sanatçı Gülşen, Özdemir Erdoğan'ın sözleri üzerine, bestelerinin usta ve büyük sanatçılar tarafından beğenilmesinden büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Daha önce Alpay ile de katıldığı televizyon programında düet yapan ve kendisinden de benzer övgüler alan Gülşen, “İnşallah çok daha güzel besteler ve şarkılar üretmeye uzun yıllar devam edeceğim. Saygı duyduğum usta sanatçıların ve sevenlerimin bu beğenilerini artarak devam ettirebilmek için daha çok çalışacağım” dedi
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe