EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

19 Ocak 2009 Pazartesi

TAN AVRUPA MÜZİK'E TRANSFER OLDUYaptığı albümlerle son yılların en başarılı sanatçılarından olan, her şarkısıyla radyo ve televizyon listelerinin en üst sıralarında yer alan ve dinleyici kitlesini her geçen gün artıran Tan yeni albümleri için Avrupa Müzik'le anlaşma imzaladı.Tan anlaşma için şunları söyledi: "Sanat hayatıma devam edebileceğim profesyonel bir şirkete ve ekibe sahip olmanın heyecanını yasıyorum. Yeni yapımcılarımı ve ekip arkadaşlarımı seviyorum. Daha güzel eserler yapacağıma olan inancım kuvvetlendi. Bu enerji ve motivasyonla Mart ayında çıkacak yeni albümümde bugüne kadar sürdürdüğüm çizginin ötesinde bir başarıya ulaşacağımdan eminim."
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe