EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

28 Ocak 2009 Çarşamba

SILA İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI !


2008 yılında ‘’Sıla’’ isimli albümüyle büyük beğeni ve tüm müzik ödüllerini toplayan SILA, yeni albümünün çalışmalarını bitirmek üzere.Yepyeni bir görüntü ve birbirinden güzel şarkılarla sevenleriyle buluşmak için gün sayan sanatçının bu albümde deKenan Doğulu ile bir düeti bulunuyor. Aylardır evine kapanıp yeni şarkılarını yapan sanatçı ’ilk albümde çok güzel başarılar yakaladık ve sevenlerime karşı sorumluluğum daha da arttı. Ama artık içim çok rahat , bu albümle güzel bir seneyi yine hep birlikte paylaşacağız.’’ dedi.

Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe