EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Ocak 2009 Perşembe

SARPER SEMİZ ''SEN OLDUM''


1980 yılından bu yana profesyonel müzik hayatında yer alan Sarper Semiz, müzisyen kimliğini ve sahne birikimini “Sen Oldum” isimli ilk solo albümüyle müzikseverlerle paylaşıyor.
Rec by Saatchi etiketiyle çıkacak olan albümde 11 şarkı yer alıyor. Albümde bulunan 8 şarkının sözü ve müziği Sarper Semiz’e, diğer iki şarkı İlhan Şeşen’ e ait. Ayrıca sözü Ümit Yaşar Oğuzcan’a, bestesi Timur Selçuk’a ait olan “Beyaz Güvercin” isimli şarkı da albümde yer alıyor. Sarper Semiz’in kendine has yorumu ve tarzı ile hazırlamış olduğu albümü, çok yakında dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.Albüm fotoğrafları Tamer Yılmaz ve Murat Tüzel imzası taşırken, albümün oluşmasında Timur Selçuk, İlhan Şeşen, Ercüment Vural, Özer Taşkın, Serhan Yasdıman, Onur Mete, Bülent Özdemir,Levent Altındağ,Orçun Açabey,Erkan Bediroğlu, Serdar Ağırlı,Levent Demirbaş ,Levent Dönmez gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.
Albümün ilk klibi, çekimleri Şile’de 2 günde tamamlanan, Sarper Semiz’in yönettiği, sözü ve müziği İlhan Şeşen’e ait olan “Keşke” isimli şarkı oldu.Kendisine klipte Ekmek Teknesi ve Arka Sıradakiler isimli dizilerden tanıdığımız oyuncu Esin Civangil ve İki Aile dizisinden Tevfik Urgancıoğlu eşlik etti. Ayrıca klipteki bir diğer sürpriz bir isim de İlhan Şeşen…Yeni albüm çalışması sırasında kendine özel ve ilgi çekici bir grup kuran Sarper Semiz, müzikseverlerin kulağının pasını silmek için her Cuma Arnavutköy Eylül sahnesinde, her Pazar Beyoğlu Jazz Stop’ da sahne alıyor.
Sarper Semiz, kurduğu grubun solisti olmasının yanı sıra, gitar vokalde kendine has yorumuyla Onur Mete, gitarda Serhan Yasdıman, bas gitarda Emre Can, davulda Erhan Seçkin, perküsyonda Güney Güvel herkesin yakından tanıdığı müzisyenler de kendisine eşlik ediyor ve dinleyicileri ile hoşça vakit geçiriyorlar.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe