EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Ocak 2009 Pazar

PİNHANİ İLE BULUŞMA ZAMANI 14 ŞUBATİlk albümü “İnandığın Masallar” ile müzikseverlerin kalbinde taht kuran Pinhani, 2008 yılının Nisan ayında ikinci albümü “Zaman Beklemez“i çıkardı. İkinci albümün çıkışının ardından topluluk, solist Sinan Kaynakcı’nın askerlik görevini yaptığı Şanlı Urfa’nın Viranşehir ilçesine gidene kadar konserler verdi. Pinhani, Sinan’ın Şubat ayında askerden dönmesiyle birlikte yeniden konserlerine devam edecek. Pinhani’nin askerlik sonrası ilk konseri, 14 Şubat sevgililer gününde Jolly Joker Balans’ta gerçekleşecek
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe