EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Ocak 2009 Perşembe

Ünlü Kompozitör Kendi Band' ini KurduTürkiye' nin en önemli kompozitörlerinden biri olan ünlü besteci, aranjör ve orkestra şefi Turhan Yükseler, "TURHAN YÜKSELER BAND" i kurdu. Ünlü sanatçının kendi adı ile kurduğu band' in kadrosunda orkestra deneyimi olan, başarılı müzisyenler ve solistler yer alıyor.
Turhan Yükseler (keyboard), Cengiz Tuncer (davul), Ferhat Hasanoğlu (bas), Cem Yalçınkaya (elektrogitar) , Tolga Gürkey (perküsyon), Meltem Özcan (vokal), Ebru İlbay (Vokal) ve Paul (Vokal)' den oluşan "TURHAN YÜKSELER BAND"; "The Beatles" dan "Earth, Wind & Fire" a "Toto" dan "ABBA" ya, Türk popüler müziğinin 70' li yıllarından 2000' li yıllara kadar çok geniş bir repertuara sahip. Ünlü orkestra şefi Turhan Yükseler ve ekibi, Türkçe pop şarkıların yanı sıra smooth, soul, funk, R&B, pop - rock ve latin şarkılarla sahnede üstün bir performans sergiliyorlar.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe