EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Ocak 2009 Pazar

MURAT BOZ ''PARA YOK''Murat Boz, yeni albüm için hummalı bir çalışma sürdürüyor.İşte o albümden bomba gibi bir şarkı, PARA YOKTurkcell ailesiyle yapılan çalışma sonucunda tüm Murat Boz severler bu şarkıyı albüm çıkmadan 1 ay boyunca sadece www.turkcell-im.turkcell.com.tr adresinden indirme ve tüm Türkiye radyolarında dinleme şansına sahip olacaklar..'Para Yok' şarkısının söz ve müziği Ersay Üner' e ait. Şarkının aranjörlüğünü ise Mustafa Ceceli yaptı.Murat Boz' un yeni albümü Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle, Ahmet Çelenk yapımcılığında Şubat ayında müzik marketlerdeki yerini alacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe