EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

13 Ocak 2009 Salı

KEREM GÖRSEV ''DIVERSION''


Her defasında, yeni projelerini merakla beklediğimiz farklı tarzıyla gönüllerimizi fetheden Kerem Görsev,8 bestesinden oluşan yeni albümünü jazz severlerle buluşturuyor.Birbirinden özel besteleri ile bizleri büyüleyen Kerem Görsev, albüm arşivine bir yenisini daha ekliyor. Albüme adını veren “DIVERSION” da Kerem Görsev’ e bass’ da Kaan Yıldız, davulda Ferit Odman eşlik ederken kayıtlar MİAM stüdyolarında gerçekleşti. Albümün mixing çalışması Ruben De Latour ,mastering ise Pieter Snapper tarafından yapıldı. Albümün kapak görseli Kerem Görsev'in kızı Nisan Görsev tarafından resmedildi.Müzikal kariyerine gösterdiği özen ve heyecanı bu albümünde de sürdüren Kerem Görsev dinleyicilerin bu projeden yeni tatlar alacağını dile getiriyor. Ayrıca Kerem Görsev ’e bu albümünde de “Garanti Bankası” sponsorluğuyla destek verdi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe