EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Ocak 2009 Pazar

HAYKO CEPKİN ''ÖLÜYORUM''Hayko Cepkin, son video klibi 'Ölüyorum' ile yine farklı bir hikaye çiziyor… "Tanışma Bitti" albümünden yayınladığı dört video klibi ile kendine has anlatımını yansıtan Hayko Cepkin, beşinci klibini de tamamladı. Senaryosunu, ilk profesyonel yönetmenliğini yapan tiyatro oyuncusu İlker Ayrık ile Hayko Cepkin'in yazdığı klipte Hayko Cepkin, bir bilet satıcısını oynadı. Kenter Tiyatrosu'nda 17 saatte tamamlanan video klipte, Hayko Cepkin hayranlarının yanı sıra, Kent Oyuncuları yer alarak, bu farklı anlatıma renk kattı. Klibin görüntü yönetmenliğini Serdar Armutlu yaparken, genel koordinasyonunu da amaç Işıklar üstlendi… Bu hafta içerisinde kanallarda sıkça rastlayacağımız 'Ölüyorum', özellikle Hayko Cepkin'in performansıyla epey dikkat çekeceğe benziyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe