EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

26 Ocak 2009 Pazartesi

EGE ÇUBUKÇU ''ASİT YAĞMURU''


Ege Çubukçu'nun 2008 sonlarında çıkarmış olduğu ''Bir de Baktım'' albümünün en sevilen parçalarından ''Asit Yağmuru''na Ege Çubukçu'nun hem kendi dinleyenlerine hem de bütün müzik severlere 2009 hediyesi olarak hazırladığı remixler sadece MYSpace'te...Ege Çubukçu, söz konusu yeni projesi ile ilgili ''Yeniliklere açık olan herkesin kulak kabarttığında eğlenceli bulabileceği bir çalışma, emeği geçen herkese teşekkürler, Hsyn Krdy'nında dediği gibi boş durmadık, şimdi Myspace aracılığıyla sizinle paylaşıyoruz, iyi eğlenceler!..'' demekle yetindi,ve sözü şarkılara bıraktı..


Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe