EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

31 Ağustos 2008 Pazar

Müzikram Eylül-Ekim Sayısı Yine Dopdolu

Müzikram Eylül-Ekim Sayısı Yine Dopdolu

Türkiye'nin aylık müzik dergisi Müzikram Eylül-Ekim sayısı önümüzdeki hafta çıkıyor..Deniz Seki'nin kapak olduğu yeni sayıda Deniz... Devamı »

28 Ağustos 2008 Perşembe

İlk maxi single çalışması ile dinleyiciyle buluşan Kemal Doğulu yepyeni video klibi ''Nedense'' ile geçtiğimiz günlerde ekr... Devamı »

26 Ağustos 2008 Salı

BETÜL DEMİR'LE ''SÜPER'' İMZA GÜNLERİ Betül Demir yeni albümü "Süper" ile yakaladığı başarının ardından, im... Devamı »

22 Ağustos 2008 Cuma

KEMAL DOĞULU'DAN YENİ KLİP : ''NEDENSE'' Sözü Hande Yener’e müziği ve aranjesi Erol Temizel’e ait olan “Nedense”nin ... Devamı »

21 Ağustos 2008 Perşembe

Ahmet ERTEN'LE Hayat Müzik 'e bu kez Türkiye'de ve yurt dışında çok sayıda başarılı projeye imza atan Hüseyin KARADAYI konuk ol... Devamı »
ERTUĞ İLE“YOLA DEVAM”… Yorumculuğunun yanı sıra, birbirinden ünlü isimlere verdiği hit şarkılarıyla da tanınan Ertuğ, “Tek Yürek” ve “Deri... Devamı »

20 Ağustos 2008 Çarşamba

Şu günlerde üçüncü albümünün hazırlıklarını sürdüren Özgün, Ahmet Erten'le Hayat Müzik'in konuğu oldu..Yoğun çalışma programı için... Devamı »

18 Ağustos 2008 Pazartesi

THE GREEK SERİSİ MÜZİK MARKETLERDE... Birbirinin tekrarı albümler yerine farklı ve orjinal çalışmalar dinlemek istiyorsanız The Greek Ser... Devamı »
SULTANA “ŞÖHRET YOLU” İLE HIP-HOP DAMARINI YENİDEN ATAĞA GEÇİRİYOR... İlk albümünde yer alan "Kuşu Kalkmaz" isimli parçasıyla b... Devamı »

17 Ağustos 2008 Pazar

İLK ALBÜMÜ ''DAVET'' İLE DİNLEYİCİYLE BULUŞAN TAHA ÖZER , AHMET ERTEN'LE HAYAT MÜZİK'İN KONUĞU OLDU...SEZEN AKSU,Ü... Devamı »

14 Ağustos 2008 Perşembe

AYLA ERDURAN : ''ARCHIVE SERIES 5 '' MÜZİK MARKETLERDE Bugüne kadar çok sayıda başarılı projeye imza atmış ve 1971'de... Devamı »

11 Ağustos 2008 Pazartesi

2007’nin klip rekortmeni olan grup 4 yüz , “+ enerji” isimli son albümlerine çektikleri 2. video klip “Uçalım mı” ile yine ekranlarda. ... Devamı »

3 Ağustos 2008 Pazar

İKİNCİ ALBÜMÜ ''HİSLERİMİN TALEBESİYİM'' İLE YENİDEN MÜZİK SEVERLERLE BULUŞAN SEVDA, AHMET ERTEN'LE HAYAT MÜZİK'İN... Devamı »
 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe