EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Aralık 2008 Pazar

UZAY HEPARI ''SONSUZA''Uzun zamandır beklediğimiz Uzay Heparı anısına hazırlanan albüm ''Sonsuza'' nihayet müzik marketlerdeki yerini aldı..Dmc ve Universal Müzik Taxim Edisyon işbirliği ile hazırlanan albümde Sertab Erener ve Sezen Aksu dışında Heparı ile bugüne kadar çalışma fırsatı bulmamış solistler yerini alıyor..Zeynep Tunus'lu ve Kanat Heparı'nın hazırladığı sürpriz açılışla başlayan albüm,hakkında fazlasıyla konuşturmayı başardı.
90'lı yıllara damgasını vurmuş ve halen müzik dünyasında önemli yerlerini koruyan isimlerle sıkça karşılaşıyoruz albümde..Burak Kut 'tan ''Kınalı Bebek'',Kenan Doğulu'dan ''Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk'',Emre Altuğ'dan ''Unutamadım'',Sertab Erener'den ''Bu Gece Son'' ve Gülşen'den ''Sakin Ol'' albümde 90'lar rüzgarını estirirken son dönemde Enbe Orkestrası albümünde yorumcu yönünü de tanıdığımız ve bu anlamda da başarısını kanıtlayan Mustafa Ceceli ''Karanfil'' le bir kez daha yürekleri yakmayı başarıyor..Ceceli'nin çıkacak albümünün merakı bir kez daha sarıyor dinleyicileri..
Buz ve 4Yüz grupları ise böyle bir albümde bulunarak farklı bir dinleyici profilini de yakalamayı başarıyor..

Herkesin arşivinde bulunması gereken ''Uzay Heparı Sonsuza'' tüm müzik marketlerde...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe