EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

4 Aralık 2008 Perşembe

HANDE YENER BAYRAMDA STUDİO LİVE’DA!


Pop ve Elektronik müziğin önemli vokallerinden Hande Yener, bayramda Studio Live da sahne alıyor. Yeni albümü için stüdyoya kapanan sanatçının bu albümde çalıştığı sürpriz isimler sır gibi saklanıyor.Her konserinde İtalyan dansçılarıyla birlikte, sevenlerine müzik, eğlence ve dans dolu saatler yaşatan Hande Yener, eski şarkılarının yeni sahne versiyonlarını ilk kez bu konserde seslendirecek. Bayramın 3. günü gerçekleşecek konserde, sanatçının geçtiğimiz sene albüm prodüktörlüğünü yaptığı Kemal Doğulu’da, Hande Yener konseri öncesinde canlı performans sergileyecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe