EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

15 Aralık 2008 Pazartesi

EMI İLE WARNER TÜRKİYE’DE AYNI ÇATI ALTINDA!

EMI Music ve Warner Music Group Corp. (WMG), Türkiye’de ilk birlikteliklerini başlatmak, Hindistan ve Ortadoğu’da varolan pazarlama ve dağıtım birlikteliklerini genişletmek amacıyla yeni bir anlaşmaya vardılar. EMI Music, 2005’den beri WMG repertuvarının fiziksel dağıtımcısı olarak hizmet verdiği Hindistan ve Ortadoğu’da, yeni yapılan anlaşma ile WMG repertuvarının aynı zamanda dijital dağıtımcısı haline gelmiştir. WMG’nin daha önce yerli bir şirkete fiziksel dağıtımını lisans etmiş olduğu Türkiye’de ise; EMI, WMG’nin yeni fiziksel ve dijital dağıtımcısı olmuştur.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe