EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Aralık 2008 Çarşamba

EGE ÇUBUKÇU ''BİR DE BAKTIM''

Müzik hayatına amatör olarak lisede başlayan, tiyatrolara müzikler hazırlayan ve radyoculuk yıllarında prodüksiyon’unda sayesinde elde ettiği sample'larla kendi müziğini hazırlayıp İzmir Coast adında köklü bir grupla çalışan Ege Çubukçu, RoadShow Turneleriyle verdiği 350 konserin ardından, adından söz ettiren, kariyerinin başlangıç noktası ''Bir Gün'' albümünden sonra YEPYENI albümü ''Bir de Baktım'' ile bir kez daha dinleyicileriyle buluşuyor.2008'in sonlarında EGE ÇUBUKÇU' dan ''Bir de Baktım'' Yaz aylarında albümü ile aynı adı taşıyan parçaya çekilen klip ve Hüseyin Karadayı Remix'i oldukça konuşulan Ege Çubukçu, 2008'in sonunda da yepyeni albümü, düetleri ve ''bir üst seviyeye'' taşıdığı müziği ile dinleyicilerinin karşısında.Albümde düetleriyle Ege Çubukçu'ya Pamela, Ajda Pekkan, Hüseyin Karadayı & Ferhat Göçer Fallen Angelz,Hakan Özlücan (Nem) gibi birbirinden eşsiz isimler eşlik etmişler...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe