EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

23 Aralık 2008 Salı

CEM ADRİAN ''EMİR''Cem Adrian bu kez aşka karşı çırılçıplak ! Bu kez, çağımızda kaybolan, yitirilen ve zamana yenik düşen aşka daha güçlü ve daha sağlam tutunuyor!
Ve 'Emir' albümünde Tanrı'nın en büyük emri aşk'a itaati kendi dilinde, kendi müziğinde, daha cesur, daha büyük, daha sert anlatıyor.
'Emir' sanatçının 2008 yılı içinde yayınladığı ikinci albümü ve bir nevi her geçen gün daha da kötüye giden müzik endüstrisine yine müzikle, yine sanatlave yine sesiyle cevabı.
Prodüktörlüğü, tüm söz, müzik ve aranjeleri Cem Adrian'a ait olan albümde sanatçı elektronik unsurları kendi müzikal renkleri ve yine iddalı ses performanslarıylabirleştirip daha sert bir soundla dinleyicilerinin karşısında.
12 şarkıdan oluşan albümün konukları uzun zamandan beri beklenen düetleriyle 'Anladım' da Pamela Spence ve 'Kelebek' te Hayko Cepkin...
Albümün ilk videosu Cem Adrian yönetmenliğinde 'Bir melek ölürken' isimli şarkıya çekildi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe