EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

18 Kasım 2008 Salı

NAZAN ÖNCEL YENİ ALBÜMÜ HATRINA SUSTUM'DA VİC CHESNUTT GİTAR ÇALDI


Nazan Öncel'in yeni albümü Hatırına Sustum'da Vic Chesnutt gitar çaldı Madonna, A.R.M., Garbage, Smashing Pumpkins, gibi unlu isimler Vic Chesnutt'ın tribute albümü onuruna "Sweet Relief" de bir araya gelerek onun şarkılarını söylerken Vic Chesnutt California'da Nazan Öncel için yeni albümü "Hatırına Sustum"da 'Seni Bugün Görmem Lazım' şarkısına gitar çaldı. Albümün müzik direktörlüğünü yapan Hakan Kurşun'un mail'ine cevaben, Mrs. Öncel'le çalışmaktan onur duyarım yanıtı gelince California'da John Keane Studios'larında ' Seni Bugün Görmem Lazım'a Vic Chesnutt' akustik gitarıyla misafir oldu.Hatırına Sustum'u Avrupa Müzik'ten çıkarmaya hazırlanan Nazan Öncel bu konuyla ilgili olarak duygularını dinleyicisiyle paylaştı: A:R:M. in keşfettiği, Bob Dylan'ın has adamım dediği müzisyen besteci ve çağdaş bir ozanla çalışmak mutluluk vericiydi. Kendisine müziğimin takipçileri ve kendi adıma defa kere teşekkür ederim, dedi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe