EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

3 Kasım 2008 Pazartesi

''MORAL'' ,DİNLEYİCİ İLE BULUŞUYOR...


İlk video klipleri ''Gökkuşağı'' ile müzik severlerle buluşan Moral,internet platormunda ciddi bir popüleriteyi de kazandı..2007 'de Cem Yalçınkaya (Elk. Gitar) ile birlikte 5 şarkıdan oluşan "YOL" isimli ilk demolarını kaydettiler ve ardından SAKMAN CLUB'ta her hafta bar performansları gerçekleştirdiler, aynı yıl BARIŞAROCK 2007 'de sahne aldıktan sonra yeni besteler yaptılar ve grubun şu anki kadrosuyla kayıt çalışmalarına başladılar. Moral 'e yeni kayıtlarında Özer Arkun, Uğur Varol gibi değerli müzisyenler eşlik etti. Söz konusu grubun şarkılarına www.myspace.com/moralmuzik adresinden ulaşabilirsiniz..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe