EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

8 Kasım 2008 Cumartesi

HAYAT MÜZİK ''GÜNDEM''


Her ne kadar bitmek bilmeyen ve her an yenileri beklenen ekonomik krizler nedeniyle birçok albüm projesi ertelenmiş ve rafa kaldırılmış olsa da ''her şeye rağmen !'' bir çok müzik haberini de almaya devam ediyoruz... Geçtiğimiz günlerde Yonca Evcimik'in son albümü ''Şöhret''-İbret Öyküsü- ulaştı elime..Yine o bildiğimiz Yonca Evcimik albümleri gibi deli-dolu ve poztif..Albümün en dikkat çeken şarkısı ise Şöhret...Bora Öztoprak'la birlikte hazırlamışlar Şöhret'i..Gönderme ve ironi dolu şarkıya aynı konsept de bir de klip bekliyoruz... Yakında detaylarını duyuracağımız bir albüm haberi de 90'lı yıllardan hatırladığımız Ajlan-Mine grubunun Mine'sine ait..Elektronik alt yapılarla hazırlanan albüm yılın iddialı çalışmalarından biri olarak gösteriliyor..Söz konusu maxi single çalışmasını merakla bekliyoruz.. Şimdilerde şarkılarını dinleyici ile buluşturmak için sabırsızlanan isimlerden birisi de Işın Karaca...''Aşkın Uyanışı'' adlı albümünde son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz genç yetenek Zeki Güner'den 7 şarkı sözü olan başarılı vokal albümün son rütuşlarını yapıyor..Bu albümde Sezen Aksu şarkısı var mı diye merak edenler ise yine bu anlamda hayal kırıklığına uğrayacak gibi görünüyor.. 90'lı yılların en üretken isimlerinden Bendeniz de yeni yıla doğru çıkarmayı planladığı albümü için çalışmalarını sürdürüyor..Bu albümünde de Suat Aydoğan'la birlikte çalışan sanatçı albümünde daha çok hareketli şarkılara yer vermiş..Ancak aldığımız bilgilere göre tadı damakta kalacak Bendeniz slowları da her albümünde olduğu gibi yeni albümünde de yerini almış durumda..Piyasanın değişen şartları her zaman olduğu gibi Bendeniz'i ilgilendirmiyor..O hissettiklerini yazmaya ve üretmeye devam ediyor....
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe