EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Kasım 2008 Cumartesi

Eski radyo günleri geri döndü


Müzik dünyasına damgasını vurmuş birçok ünlü isim gibi Gönen'de radyo da canlı canlı şarkılarını söyleyip sevenleriyle buluşacak. Gökhan Özen, Ferhat Göçer, Serdar Ortaç gibi birçok ünlü isim ilk adını radyo da duyurdu. Canlı yayın da şarkılarını gitarları ile söyleyen ünlü isimler çok büyük kitlelere ulaşmış ve hala akıllarda kalan harika programlar yapmışlardı. Eskiye özlem duyulduğu şu günler de eski radyo günleri Gönen ile geri dönüyor. 'Hayal Bile Edemezsin' isimli albümü ile müzik dünyasında büyük beğeni toplayan Gönen, her Pazar saat 20.00' de Best Fm 98.4'de sevilen şarkılarını seslendirecek. Sesinin tınısı ve güzel şarkı sözleri ile dikkat çeken Gönen'in radyo programının adı da 'Hayal Bile Edemezsin' olacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe