EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Kasım 2008 Salı

DÖRTXDÖRT ''ARADA BİR''
DÖRTXDÖRT’ TEN yeni video klip “ARADA BİR”
“Hayır” adlı ilk albümlerinden “Dün Gece” ve “Aylar Geçer” adlı video kliplerin ardından albümün 3.video klibi “ARADA BİR”… Klip farklı zaman ve mekânlarda yönetmen Özlem Yılmaz tarafından çekildi. Şarkının sözlerinden yola çıkılarak ele alındığında, “Arada bir aklıma sen gelince yine… Arada bir gördükçe rüyamda ben seni… Arada bir göz göze gelince eskimizle… Arada bir gözlerin dolup dolup taşınca… Arada bir bulaşalım seninle biz yine… Arada bir sevişelim…” bilindik bir erkek söylemi gibi algılansa da, değişen ilişki kalıplarında kadının da bu söylemde erkekle buluştuğunu düşünen yönetmen Özlem Yılmaz klibin, tek bir kadın, tek bir mizansen ve tek bir an algısı ile çekildiğini belirtiyor. 14 farklı kadının farklı mekân ve duygularla ama benzer sonuçlarla şarkıyı söyledikleri tek bir an… “ARADA BİR”
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe