EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

6 Ekim 2008 Pazartesi

JOLLY JOKER BALANS SAHNESİNDE SEKSENDÖRTİkinci albümleri KGB'yi geçtiğimiz aylarda piyasaya süren Seksendört, Antalya, Marmaris, Fethiye, Dikili, Çanakkale, İzmir, Ayvalık, Sinop, istanbul'u kapsayan toplam 15 konserle sevenlerinin karşısına çıktı. Albüm tanıtım turnesi özelliğindeki bu turnenin oldukça başarılı geçmesi alternatif müzik adına sevindirici bir olaydır. Seksendört, 10 Ekim 2008 Cuma günü uzun bir aradan sonra İstanbul seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yenilenen yüzüyle İstanbul müzikseverlerin ugrak mekanı olan Jolly Joker Balans, Seksendört'e ev sahipliği yapacaktır. Grup, bu konserde iki albümlerinin sevilen parçalarının yanı sıra kendilerine has yorumlarıyla sevilen sanat müziği eserlerinide seslendireceklerdir. Konser 22.00 da başlayacaktır.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe