EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

29 Ekim 2008 Çarşamba

CENK HAN ALKAYA ''AĞLAR GECE'' EKRANDA


Türk Rock sahnesinin tanınmış yüzlerinden Cenk Han Alkaya, ‘Gülmeyi Dene’ albümünün ikinci video klibini Ağlar Gece isimli şarkısına çekti. ‘15 yıllık müzik yaşamımın küçük bir özeti’ dediği ‘Gülmeyi Dene’ albümünde öne çıkan parçalardan biri olan Ağlar Gece; 80’lerin vintage sound’uyla indie rock tınılarını harmanlayarak dinleyiciyle buluşuyor. İmre Haydaroğlu’nun yönetmenliğinde çekilen Ağlar Gece video klibinin kostüm tasarımlarını Furkan Boran üstlendi. Çarpıcı seneryosuyla dikkat çeken video klibin performans sahneleri Beylerbeyi’nde gerçekleşti.
‘Gülmeyi Dene’ albümüyle, rock sound’una modern bir bakış açısı getirerek uzun soluklu olacağının işaretlerini veren Cenk Han Alkaya’nın Ağlar Gece video klibi, bu hafta Türkiye’de müzik yayını yapan TV’lere dağıtıldı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe