EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Ekim 2008 Salı

BEDÜK'LE YENİDEN ..."DANCE REVOLUTION" DANS MÜZİĞİNDE DEVRİM'İN ADI; BEDÜK !

Hayranları ve müzik çevrelerinde "Dans müziğinin kahramanı" olarakgösterilen Bedük, yeni albümünü çıkarmak için geri sayıma başladı.Meraklabeklenen albümünü önümüzdeki günlerde müzik ve dans severlere sunacak olanBedük, yine albümün tüm prodüksiyonunu kendi üstlendi. Sıradışı sanatçıBedük, bu albümde ilk albümünün bir üst seviyeye çıkardığını ve temposu hiçdüşmeyen enerji dolu bir dans albümü yaptığını söylüyor.Kendisi gibi sıradışılığıyla tanınan son zamanların en başarılı fotoğrafsanatçısı Mehmet Turgut'la görsel sınırları zorlayan fotoğraflar ortayaçıkaran Bedük, albümün çıkış parçası "Automatik" in video klibini herzamanki gibi Murat Küçük ile hayal gücünün ulaşabildiği yere kadargittiklerini belirtti.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe