EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

12 Ekim 2008 Pazar

AHMET ERTEN'LE HAYAT MÜZİK : ''GÜNDEM''


Günce Nezaket ile Döndü...
Diskografisinin üçüncü albümü ile pek yakında müzik marketlerdeki yerini alacak olan Günce'nin Nezaket adlı şarkısını geçtiğimiz günlerde Şafak Karaman Production tarafından gönderilen promo cd aracılığıyla dinleme imkanım oldu.Mustafa Ceceli'nin aranjesini yaptığı ve Sezen Aksu'nun da söz ve müziğine imzasını attığı ''Nezaket'' in kısa sürede dinleyici yakalayacak bir şarkı olduğunu düşünüyorum..Söz konusu şarkıda Günce'nin duru sesi ve başarılı vokal performansı da dikkat çekiyor..Diğer şarkıları da merakla bekliyorum...

Hande Yener-Erol Köse Polemiği...
Geçtiğimiz günlerde Hande Yener'in bağlı bulunduğu müzik firması Erol Köse Production'la yollarını ayırması ve bunun üzerine Erol Köse'nin konuyla ilgili yaptığı açıklamalar gündem oluşturdu..Hande Yener geçtiğimiz günlerde Hayat Müzik'te konuğum olmuştu..Hayat Müzik aracılığıyla pek çok konuya açıklık getiren sanatçı aynı zamanda nişanlısı Kadir Doğulu ile bir firma kurduklarını bundan böyle inandıkları prodüksiyonları da söz konusu şirketten çıkaracaklarını duyurmuştu zaten..Yapılan açıklamalarla da bu ayrılık netleşti..Keşke yapılan açıklamalarda bu kadar sert bir uslup kullanılmasaydı..En azından Hande Yener'in bugüne kadar yaşattığı büyük başarıların hatrına..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe