EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Eylül 2008 Pazar

YAŞAR'DAN YENİ ALBÜM : ''DEM''

Divane, Esirinim ve Masal Albümleri’nden sevenlerinin de oylarıyla seçilen, söz ve müziği Yaşar’a ait 12 parçadan oluşan , akustik best of olarak hazırlanan albümde ud, cümbüş, buzuki, flüt, kemençe, duduk gibi ensrtümanlar da kullanıldı.Kör Bıçak’ta da Hüsnü Şenlendirici klarnetiyle Yaşar’a eşlik etti. Akustik best of formatında hazırlanan produktorlüğünü Rıza Erekli’nin, Müzik Direktörlüğünü Tansel Doğanay’ın yaptığı albüm, Seyhan Müzik etiketiyle Bayram’da müzik raflarında yerini alıyor.
Share this post

1 yorum Yeni Yorum Yap

 1. cok guzel ama yeni sarkilar istiyorum Yasar`dan DIVANE, KUSLAR, BIRTANEM, bu albumdeki TUM sarkilar gibi !!!! Yasar nerde eski sarkilar ???? Yenilerini IS-TI-YO-RUM ! OPTUM

  YanıtlayınSil

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe