EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

30 Eylül 2008 Salı

TARKAN' A NİYET GÜNCE' YE KISMET '' NEZAKET''


Geçtiğimiz haftalarda albüm müjdesini ilk olarak Hayat Müzik platformu aracılığı ile veren Günce Koral'ın yeni albümü nihayet hazır..İlk solo albümü "BU AŞK DEĞİL" ve ikinci solo albümü "VOLÜME II" ile tanıdığımız Günce KORAL, kariyerindeki üçüncü solo albümü "SU" yu tamamladı. Albümün çıkış ve ilk video klip şarkısı; söz ve müziği Sezen Aksu' ya düzenlemesi Hacı Mustafa Ceceli' ye ait olan "NEZAKET". Bu şarkı daha önce basında Tarkan' ın son albümünün çıkış şarkısı olarak yer almıştı; fakat sonrasında şarkının bestecisi Sezen Aksu ve Tarkan' ın ortak kararı ile albümden çıkartılmıştı. Bir çok şarkıcının okumak istediği, Günce KORAL' a kısmet olan merakla beklenen şarkı "NEZAKET", Günce KORAL' ın başarılı yorumu ile ilk kez 7 Ekim 2008 Salı günü Türkiye radyolarında yayınlanacak.Söz konusu albüm 14 Ekimde ise tüm müzik marketlerde yerini alacak...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe