EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Eylül 2008 Pazartesi

NÜKHET DURU'NUN İZMİR ÇIKARTMASI

Yıllara meydan okuyan güzelliği ve muhteşem yorumculuğu ile NÜKHET DURU İzmir’li sevenlerine Karşıyaka Açıkhava Tiyatrosunda büyülü bir gece yaşattı. Eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuarıyla izleyenleri kah güldürdü kah hüzünlendirdi. İki saatin üstünde sahnede kalan Nükhet Duru’nun İzmir’li gençere ise muhteşem bir sürprizi vardı. Selena Dizisinden tanıdığımız Gökhan Keser Ekim ayı içerisinde Stardium müzik etiketiyle çıkaracağı ilk albümü öncesinde Nükhet Duru ile İzmir Karşıyaka Açıkhava Tiyatrosunda düet yaptı. Organik isimli şarkıda Nükhet Duru ile sahneyi paylaşan Gökhan Keser, hemen ardından kendi albümündende bir şarkı seslendirerek İzmir’li seyircilere sürpriz yaptı. Nükhet Duru ve Gökhan Keser'in düet performansını http://video.google.com/videoplay?docid=7870599671725737377&hl=en linkinden izleyebilirsiniz.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe