EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Eylül 2008 Pazar

MERAKLA BEKLENEN “HADİSE” ALBÜMÜ 24 EYLÜL’DE MÜZİK MARKETLERDE!


Sözleri Sezen Aksu’ya bestesi kendisine ait Deli Oğlan şarkısı ile bu yaz radyolarda ve gece kluplerinde en çok çalınan parçalarından birinin sahibi Hadise’nin albümü, 24 Eylül’de Pasaj Müzik etiketi ile müzik marketlerde yerini alıyor.Prodüktörlüğünü Yves Gaillard’ın üstlendiği “HADİSE” albümünde, Deli Oğlan ve Aşkkolik dışındaki şarkıların söz ve besteleri Hadise ye ait. 17 şarkının yer aldığı albümün kayıtları Brüksel,Milano ve İstanbul’da tamamlandı. Müziğini “şehir müziği” olarak tanımlayan Hadise dünyadaki dans müzik trendlerini gündelik konuşma dilini kullandığı şarkı sözleri ile buluşturuyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe