EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

17 Eylül 2008 Çarşamba

HAYKO CEPKİN MTV TÜRKİYE ADAYIAvrupa'nın en büyük müzik ödül töreni olarak kabul edilen MTV Avrupa Müzik Ödülleri için geri sayım başladı. 1994 yılından bu yana düzenlenen MTV Avrupa Müzik Ödülleri Töreni, bu yıl da izleyici oyları ile sahiplerini bulacak. Her yıl Avrupa'nın bir başka büyük şehrinde düzenlenen bu dev organizasyonda "En İyi Türk Sanatçı" ödülünün sahibi geçtiğimiz yıl Ceza olmuştu. Kazanan bu yıl da Türk halkının oylarıyla belirlenecek. Türkiye’yi Avrupa’da temsil edecek 5 farklı isimden biri de albümleri, videoları ve konserleriyle fark yaratan Hayko Cepkin... Sanatçı oylar sonucu hem "En İyi Türk Sanatçı" ödülünün sahibi olacak, hem de bu ödülü aldığı takdirede diğer ülke birincileri ile birlikte "Avrupa'nın En İyi Sanatçısı" ödülünün sahibi olabilmek için yarışacak.
http://ema.mtv.com.tr adresinden Hayko Cepkin'e oy verebilirsiniz...
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe