EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

2 Eylül 2008 Salı

HAYAT MÜZİK'TEN YİNE BİR İLKGÜNCE KORAL'DAN YENİ ALBÜM ''SU''

Günce Koral kariyerinin üçüncü solo albümü ''Su'' ile 14 Ekim'de müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor...Albüm detaylarını ilk kez Ahmet Erten'le Hayat Müzik için paylaşan başarılı şarkıcının albümünde 10 şarkı yer alıyor..Söz konusu on şarkının beşinin bestesine imza atan Günce Koral ''SU'' albümünde Sezen Aksu ,Jeff Coplan,İsra Gülümser,Yıldırım Koral,Evrim Dökme gibi önemli bestecilerin yanında ;Semih Tuncer,Kaan Gökman,Erim Ardal,Hacı Mustafa Ceceli,İskender Paydaş ve Erhan Bayrak gibi bir aranjör kadrosuyla çalıştı..''SU'' albümünün çıkış şarkısı ise sözü ve müziği Sezen Aksu'ya düzenlemesi Mustafa Ceceli'ye ait bir şarkı olarak belirlenmiş..Ayrıca albümde İsra Gülümser'in Türkçe sözlerini yazdığı bir Arap Edisyon şarkıya da yer verilmiş..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe