EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

10 Eylül 2008 Çarşamba

GÖKHAN ÖZEN'DEN YENİ KLİP : ''BİZE AŞK LAZIM''Son albümü 'Bize Aşk Lazım' ile büyük beğeni toplayan ve sevenlerinden tam not alan Gökhan Özen, beklenen şarkısı 'Resimler&Hayaller'e üçüncü klip çekti. Gökhan Özen'in yönetmenliğini yaptığı Murad Küçük' ün senkron yönetmenliğini yaptığı klip Milano'da çekildi. Montajı 2.5 ay süren klip 35mm formatında çekildi. 'Resimler & Hayaller' in sözünü, müziğini ve düzenlemesini yapan Gökhan Özen, aynı zamanda şarkının alt yapılarını da yurt dışında yaptı. Sevenlerini çok bekletmeyeceğini yeni albüm çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Gökhan Özen, "Son 4 senedir her albümümde muhakkak bir şarkının klibini ben yönetiyorum. Aylarca kurduğum hayali çekimleri tamamlamış ve montajlanmış olarak ekranda görmek yönetmenliğin en keyifli yanı. Bu yönetmenliğini üstlendiğim 3'üncü klibim olmasına rağmen kendimi sadece yönetmen aday adayı olarak tanımlayabilirim. Resimler & Hayaller klibinin senkronlarını çekerek klibin kalitesini konuşturan sevgili dostum Murad Küçük olmasaydı bu video şarkımın duygusu bu denli yansımazdı. Murad Küçük'e teşekkürü bir borç biliyorum. Aldığım olumlu eleştiriler eşliğinde daha motive bir halde yönetmenlikte kendimi geliştirip sevenlerime daha iyilerini sunacağımın da müjdesini veriyorum" diyor.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe