EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

16 Eylül 2008 Salı


BURCU GÜNEŞ ON THE CLUB
Dillere düşen şarkıların yorumcusu Burcu Güneş bir yıl aradan sonra “Burcu Güneş On the Club” adlı remix albümüyle yine zirveye aday olmaya hazırlanıyor.
Bir yıl önce piyasaya çıkardığı albümü “Ben Ateş Ben Su” ya ait 5 şarkının versiyonları bulunan albüm için Burcu Güneş“ zevkle ve özgürce çalıştığımız bir albüm daha doğdu, şarkılara yepyeni boyutlar kazandırdık, her bir şarkı DJ’lerin 1 numarası olacak nitelikte oldu” diyor.
Olmazsan Olmaz, Maske, Kaybol Benle, Bu Gece, Yalan, Feel Your Love (Olmazsan Olmaz) adlı İngilizce olarak seslendirdiği şarkının da yer aldığı bu remix albüm tüm müzikseverleri coşturacak.
Burcu Güneş’in geçen yıl çıkan severek dinlediğimiz “Ben Ateş Ben Su” adlı 4. albümünün şarkılarından oluşan “Burcu Güneş On the Club” adlı remix albümü Türkiye’nin başarılı DJ leri; Kaan Gökman, Semih Tuncer ve Mus-T tarafından hazırlandı ve Seyhan Gold etiketi ile müzik marketlerde…
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe