EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Ağustos 2008 CumaKEMAL DOĞULU'DAN YENİ KLİP : ''NEDENSE''

Sözü Hande Yener’e müziği ve aranjesi Erol Temizel’e ait olan “Nedense”nin klibini Kemal Doğulu yine kendisi çekti. Çekimleri 2 gün süren klipte Doğulu ,sadece bir el kamerasıyla başka hiçbir teknik malzeme kullanmadan, kendi evi ve taksim sokaklarında çekimleri tamamladı.
Bu klibin ilk klibi “1 Yerde”den daha çok beğenildiğini belirten Doğulu “ güzel bir iş çıkarmak için her zaman yüksek bütçeler olması gerekmez. Önemli olan fikirdir. Buda bir fikirdi , tek bir el kamerasıyla MTV kalitesinde bir klip çıktı ortaya “ diyerek sürprizlerinin devam edeceğei sinyallerini Verdi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe