EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Ağustos 2008 Perşembe


ERTUĞ İLE“YOLA DEVAM”…
Yorumculuğunun yanı sıra, birbirinden ünlü isimlere verdiği hit şarkılarıyla da tanınan Ertuğ, “Tek Yürek” ve “Derin Mevzu”’ nun ardından 3. klibini, son albümü A1’ de yer verdiği, sözü ve bestesi kendine ait olan “Yola Devam” adlı şarkısına çekti. Prodüksiyonunu, daha önce Chemical Brothers gibi dünya çapındaki müzik gruplarıyla çalışmış bir “yaratıcı gençler grubu”’nun üstendiği klip, 3-D Animasyon ağırlıklı görüntüler içeriyor. Klibin, albümün ilk çıkış şarkısı “Tek Yürek”’ ten yola çıkılarak kurgulanmış bir hikayesi var. Klibin başlangıcında, yalnızlıktan yaşama sevincini yitirmiş birinin anlatıldığı ilk klip Tek Yürek’ten, ne olursa olsun yaşamaya devam etmek gerektiğini öğütleyen son klip “Yola Devam”’ a anlamlı bir geçiş yapılıyor.
Animasyon görüntülerin yanı sıra Ertuğ’ un performans görüntülerinin de yer aldığı “Yola Devam”, kısa bir süre sonra tüm müzik kanallarında, izleyenlerin beğenisine sunulmuş olacak.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe