EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

11 Ağustos 2008 Pazartesi

2007’nin klip rekortmeni olan grup 4 yüz, “+ enerji” isimli son albümlerine çektikleri 2. video klip “Uçalım mı” ile yine ekranlarda. Bu yazın en iddialı şarkılarından “Uçalım mı”nın söz ve müziği, aynı zamanda şarkının klip yönetmeni de olan Süleyman Yüksel’e ait.“4 yüz partisi” konseptli video klipte grup üyelerinin yakın arkadaşlarının yanı sıra, çoğunluğu profesyonel dansçılardan oluşan 100 kişilik bir cast eşlik etti. Çift kamera kullanılan video klipte çekimler 8 saat sürdü ve parti havasında geçti. “ 4 yüz partisi” sadece “Uçalım mı” klibiyle sınırılı kalmadı. Sevenlerine bir sürpriz daha hazırlayan 4 yüz, ekranlarda bol bol görüneceğinin ilk sinyallerini verdi.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe