EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

30 Temmuz 2008 Çarşamba


ÖZGÜR B. ''KORSAN ALBÜM''

2005 yılında Sezen Aksu 'nun desteklediği ilk albümünün ardından hiphop sanatçısı Özgür B. ikinci stüdyo albümü Korsan Albüm 'ü tamamladı. Prodüksiyon aşamaları ABD , Almanya ve Türkiye 'de tamamlanan albüm 15 Nisan itibari ile Türkiye 'de daha önce görülmemiş bir yöntem ile dinleyicileri ile buluşuyor.Herşeyin bir fiyatının olduğu fakat çok az şeyin bir değer taşıdığı günümüz dünyasında korsan müzik tüketimine dikkat çekmek amacı doğrultusunda Türkiye ’nin en büyük gençlik portalı Yonja.com işbirliği ile sanatçının Korsan Albüm 'ü müzikseverlere ücretsiz olarak sunuluyor.Albümü ücretsiz olarak indirmek / dinlemek için yapılması gereken tek şey korsanalbum.yonja.com internet adresini ziyaret etmek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe