EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

24 Temmuz 2008 Perşembe

ÖZGÜN’DEN ''NÖBETÇİ AŞIK''...
İlk albümüyle müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Özgün,ikinci albümüyle de başarılı ivmesini devam ettirmeyi başardı...Özgün yeni albümünün isim şarkısı olan “Nöbetçi Aşık” için kamera karşısına geçti. “Kıpır Kıpır” şarkısıyla televizyon ve radyolarda bir numaraya yükselen genç sanatçı Özgün’den listeleri zorlayacak yeni bir klip daha geliyor! Sanatçının ikinci albümünün isim şarkısı olan “Nöbetçi Aşık” için çekilen klipte Özgün’e Rus model Olga ve ünlü Türk manken Didem Soydan eşlik etti. Eğlence tutkunlarının yeni favorisi olacak “Nöbetçi Aşık” şarkısıyla Özgün 2008 yazını hareketlendirmeye hazırlanıyor. Prodüksiyonu “Have a Nice Day” tarafından gerçekleştirilen ve yönetmenliğini Murat Ekmekçi’nin üstlendiği klibin makyaj ve styling çalışması, Sertab Erener’e uyguladığı styling ve makyajla Eurovison birinciliğimize de katkıda bulunan Burak Ertaş’a ait.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe