EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

21 Temmuz 2008 PazartesiYUNAN MÜZİĞİNİN YENİ GÖZDESİ GÖKNUR
Zorba’nın solisti Göknur, kariyerindeki ilk solo albümü ile tüm dikkatleri üstüne çekti. Yunan müziğini ve Türk popüler müziğini ilk solo albümünde birlikte yorumlayan genç şarkıcı, albümünde yer alan şarkıları ile radyo listelerinde her geçen hafta zirveye tırmanıyor. Başarılı yorumcu kimliğinin yanı sıra söz yazarı ve besteci olarak ta albümüne imzasını atan genç şarkıcı otoriteler tarafından geleceğin yıldızı olarak ifade ediliyor. Bu yorum sadece Türkiye’de yapılmıyor. Yunanistan’ın ünlü bestecisi Kiryakos Papadopulos, Göknur’un albüm repertuarını ve solist performansını en çok beğenen isimlerin başında geliyor. Papadopulos’un, Göknur ile ilgili yorumları genç şarkıcının Yunanistan’da da büyük ilgi görmesini sağladı. “Kime Ne” isimli ilk solo albümünde Türkçe yorumlarının yanında Yunanca yorumları ile de Yunanistan’da beğeni kazanan ve albümü bu ülkede de satan genç şarkıcı şimdiden tatmamı Yunanca olan bir repertuar için kolları sıvadı.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe