EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

22 Temmuz 2008 Salı


YÜKSEK SADAKAT EGE TURNESİNDE


'Katil & Maktûl' albümümünün çıkışıyla beraber konserlerine devam eden Yüksek Sadakat, Ağustos ayında küçük bir Ege turnesine çıkıyor. Yüksek Sadakat, 01 Ağustos Cuma günü ‘Hürriyet Hakkımızdır Treni’ etkinlikleri kapsamında Aydın’da vereceği konserin ardından İzmir - Bornova Açıkhava Tiyatrosu, Ayvalık, Dikili ve bu yıl 4. yapılacak Zeytinli Rock Festivali’nde de dinleyicileriyle buluşacak. Vokalde Kenan Vural, gitarda Serkan Özgen, basta Kutlu Özmakinacı, klavyede Uğur Onatkut ve davulda Alpay Şalt’tan oluşan Yüksek Sadakat, konserlerinde her iki albümden de parçalar seslendirecek.
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe