EMRE ALTUĞ, HAYAT MÜZİK'TE 

AHMET ERTEN'İN SORULARINI YANITLADI! I VOLTAGE FESTİVALİ 29 HAZİRAN'DA GERÇEKLEŞİYOR! MÜSLÜM GÜRSES'İN ''VEDA''SI RAFTA!

14 Temmuz 2008 Pazartesi


İLKER PEHRİZ ''ŞARKICI PARÇASI''

Kariyerinin ilk solo albümü ''Şarkıcı Parçası'' ile dinleyiciyle buluşan İlker Pehriz müzik sektörünün zor dönemlerden geçmesi ,albüm satışlarının alt düzeylerde seyretmesi gibi sebeplerle albümünü internetten yayınlamaya başlayan isimler arasına da katıldı.... İlker Pehriz söz konusu albümün davul kayıtlarında Athena grubundan tanıdığımız Turgay GÜLAYDIN İlker’ eşlik etti. Ayrıca albümün tek akustik şarkısı olan DENİZKIZI 'nda BADEM grubunun solisti M.KEMAL ÖZTÜRK ile düet yaptı. Kayıtları tamamlanan rock soundundaki ŞARKICI PARÇASI adlı albümün ilk klibi HAYAT adlı parçaya çekildi. Şükrü Gürsoy yönetmenliğinde çekilen klip sabahın erken saatlerinde performans görüntüleri çekimiyle başladı. Performans çekimi için açık alan tercih edildi. Geceye kadar süren çekimlerin geri kalanı Haliç Üniversitesi'nde devam etti. 15 kişilik bir ekiple keyifli saatlerin ardından klip çekimi tamamlandı.''Şarkıcı Parçası 'albümün tamamına www.ilkerpehriz.com adresinden ulaşabilirsiniz..
Share this post

0 yorum Yeni Yorum Yap

 

Önemli Uyarı

Hayat Müzik Platformu 2006 yılında yayın hayatına başladı. Ahmet Erten’in editörlüğünde müzik sektörü ile buluşan blog, güncel albüm haberleri, değerlendirmeleri, röportajları ve konuk yazarları ile gündemin nabzını tutuyor.

Hayat Müzik Platformu'nda yayınlanan haberlerin ve röportajların izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin yayınlanması yasaktır!

HAYAT MÜZİK (2006-2012)

HAYAT MÜZİK                              (2006-2012)
Kurucu/Editör Ahmet Erten İletişim: hayatmuzik@gmail.com

Magazin

© SADECE MÜZİK ! HAYAT MÜZİK!
Designed by GeCe